Banesa ne DARDANI te SANTEA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Banesa 26 Nën 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Urgjent shitet banesa ne lagjen Dardania konkretisht ne Sante.
Banesa eshte ne katin e 8.

Banesa ka kete renditje:

1 Sallon

1 Kuzhine

1 Trapezari

1 Dhome gjumi

1 Banjo

1 Terase
Poashtu, veqante baneses eshte shpajzi dhe bodrumi.

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim