Banesa ne Dardani - Kurrizi

Shitet nga: Valison 22 Mar 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 60m ne Kurriz me pamje nga lindja ne katin VI, eshte komplet e renovuar dhe me te gjitha dokumentet ne rregull (e pa hipotekuar), na kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim