Banesa ne Dardani - Kurrizi

Shitet nga: Toni 01 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne kurriz kati i VI, eshte tersisht e renovuar, ka nje dhome dite, nje dhome fjetje me kuzhine, banjo, koridor dhe nje shpajz per gjera. me pamje nga lindja. bartja e pronesis e menjehershme. banesa nuk eshte e hipotekuar. na kontaktoni edhe nepermes viberit,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim