Banesa ne Dardani, Prishtine kati 1

Shitet nga: Gezim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

76 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani ne Prishtine afer Shkolles fillore Dardania. Banesa ka dokumentacion te regullt.
Banesa ka kete renditje: dhomen e dites, kuzhinen, dhomen e gjumit dhe dy dhoma te vogla per femije te nxjeruna nga ballkonat. Gjithashtu posedon edhe podrumin perafersisht 9-10 m2.
Banesa me dokumenta eshte 64 m2 pa ballkona, kurse 75m2 ne total.
Te interesuarit mund te lajmrohen ne numrin e tel. te cekur me lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim