Banesa ne Dardani- Super Luksoze, 165 m2

Shitet nga: Mesud 15 Gsh 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 165 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 165m2 ne lagjen Dardania te Prishtines.

Banesa eshte super luksoze, eshte e perber prej 4 dhoma gjumi,
2 sallona te medha, tryezari dhe kuzhine, 2 banjo,
nje terase te madhe 15m2 dhe nje ballkon,

Banesa eshte shum e bukur dhe gjendet ne qender te qytetit te Prishtines
Ka shkollen afer, spitalin, posten, stacionin e autobusave, qendren e qytetit
si dhe ka kyqje te lehte ne te gjitha rruget kryesore te prishtines por gjendet ne mes 2 parqeve te dardanies.

Ju mire presim per gjdo informat shtese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim