Banesa ne Dardani, ndertim i vjeter

Shitet nga: Arlind 05 Gsh 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani te Bosna, perballe Kroi i Bardhe
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne gjendje te rregullt, ka dokumentacion te kompletuar dhe pronari eshte shqiptar. Siperfaqja bruto 45 m2, neto 36m2. Kati i peste, lifti ne gjendje te rregullt dhe funksional. Cmimi sipas marreveshjes.

Bejme nderrim me banese me siperfaqe me te madhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim