Banesa ne Dardani

Shitet nga: banesa 28 Sht 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Urgjent shitet ose ndrrohet banesa ne Dardani te bashkesia e tret lokale. Banesa eshte komplet e renovuar dhe shume e pershtatshme. Banesa ka dhomen e dites, kuzhinen e ndare dhe nje dhome gjumi te madhe gjumi dhe nje me te vogel. Eshte komplet e mobiluar. Banesa eshte ne katin 9 dhe ka dy lifta ne funksion poashtu ka pamje shume te mire. Jashte eshte e izoluar ne stiropor 10sh dhe ka perball shkollën dhe parkun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim