Banesa ne Dardani 84m2

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Dardani - Banesë në SHITJE

Banesa gjindet afër "Orës" së Kurrizit, kati II, 84m2 me letra, dhomë dite me kuzhinë, tryezari dhe ballkon, 2 dhoma gjumi, banjo dhe koridor. Banesa është e renovuar komplet dhe shitet me mobile.

Çmimi 110.000 E.


Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim