Banesa ne Dardani Kurrizi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 29 Gsh 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardani-Kurrizi
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2,5 dhomeshe ne Dardani-Kurrizi me siperfaqe prej 63m2 dhe gjindet ne katin e III.Banesa ka sallonin,dhomen e gjumit,dhomen e femijeve,kuzhinen me trepezari,banjon,korridorin,toaletin ndaras,shpajzin,ballkonin.Çmimi:65000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim