Banesa ne Dardani Mbi Pllato

Shitet nga: driton 23 Gsh 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 62 m2 ne dardani mbi pllato.
Kati 1,
kuzhine me tryezari,
2 dhoma,
banjo dhe wc,
ballkon,
e rinovuar.
62m2 ne dokumente.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim