Banesa ne Dardani te permendorja e "Bill Clinton..

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 01 Pri 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani te permendorja e "Bill Clinton"-it, banesa eshte ne katin e katert, e kthyer nga jugu, me siperfaqe prej 63m2 ne dokumente, ka dhome dite, kuzhine te vecante, nje dhome gjumi, nje dhome pune, banjo, ballkon. Banesa eshte e renovuar komplet dhe e mobiluar me mobile moderne dhe cilesore. Cmimi eshte 85000 euro i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim