Banesa ne Dardani

Shitet nga: Krasniqi 17 Tet 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shtet banesa ne dardani mbi kurriz kati i par. Banesa ka sallon te madh kuzhin banjo dhe dy dhoma gjumi eshte komplet e renovuar. Banesa eshte e pershtatme per te perdorur edhe per lokal. Qmimi i negociushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim