Banesa ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 02 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa(mbindertim)ne Dardani afer shkolles.Banesa gjindet ne katin e III dhe ka sallonin,kuzhinen e vecante,dy dhoma gjumi,dy banjo,tre ballkona dhe nje dhome pune kapur me banese.Eshte ne procedure te legalizimit! Çmimi:100.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim