Banesa ne Dardani

Shitet nga: Shitet Banesa 10 Mar 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

590 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim banesen ne Dardani
BANESA KA DHOME DITE TE MADHE, DHOME FJETJE, KUSHINEN ME TREPEZARI DHE BANJON.
ESHTE PERDHESE E ULET DHE CMIMI PER METET KATERORE ESHTE 59O /M2. TE GJITHA DOKUMENTACIONET JANE NE RREGULL DHE MUND TE BARTET BRENDA DITES.
LOKACIONI I BANESES ESHTE AFER PARKUT NE DARDANI .
PER ME SHUME INFORMATA MUND TE THIRRNI NE TELEFONIN 044 168052 DHE VIBER +37744 168052
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim