Banesa ne Durres - Shkembi i Kavajes afer Ushtir..

Shitet nga: Arkitekti 29 Krr 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
BANESA NE DURRES - SHKEMBI I KAVASE 56 metra katrore.

Banesa gjindet afer shtabit te ushtrise se Shqiperise dhe ka larg plazhen 50m, eshte ne katin e pare ( P+1 ), ka furnizim te rregullt me uje, ka afer shum markete dhe furra, po ashtu ka afer ambulanten dhe barnatore per raste te nevojshme.

Banesa eshte ne dokumenta te pronarit nga Kosova dhe ka leje ndertimi.

Çmimi eshte 40.000 Euro, por bejme edhe ndrrim me material ndertimore ose mundesi pagese me keste.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim