Banesa ne Durres 80m2

Shitet nga: Lulzim ibri 02 Sht 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Durres Golem
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne Dures perkatsisht ne Golem 1 me cmim shum te volitshem 300euro per m2 dhe siperfaqe 80m2, pran Plazhit, banesa posedon tapi(hipotek) dhe leje ndertimi te gjith te interesuarit mund te kontaktojn ne nr: +38649410007 qe eshte funksional edhe ne viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim