Banesa ne Emshir kati 3 Central

Shitet nga: C21 12 Maj 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Emshir e ndertuar nga ndertuesit me te mire Central Construction, me nje pamje shum te mire nga lindja dhe perendimi, banesa ka tri dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe dy ballkona, eshte e ndertuar me shume profesionalizem dhe shum moderne.


044803003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim