Banesa ne Fushe Kososve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni UNION Sot 00:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

34 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Fushe Kosove ne lagjen Dardania, te BB home. Banesa ka 62 m2 dhe gjendet ne katin e 1-re.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 34.100 euro
S40

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim