Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: Albert 28 Jan 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 90m2 ne Fushe Kosove, te rrethi qe dergon per Sllatine. Banesa eshte ne katin e 3-te dhe posedon 3 Dhoma, Kuzhine, 2 Ballkona, Korridorin, 2 Banjo etj. Banesa posedon edhe Bodrumin dhe eshte e mobiluar. Dokumentacion i rregullt dhe perkthehet menjehere.

Nderrohet edhe me banese ne Prishtine e cila se paku duhet te kete Sallonin, Kuzhinen dhe nje Dhome Gjumi, mundesi nderrimi edhe me banesa te paperfunduara ne Prishtine por me ndertues serioz.

Kontakt 049654558
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim