Banesa ne Kalabrij

Shitet nga: Indira Hoti 08 Dhj 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabrija
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen me siperfaqe prej 57m2, ne ndertesen Villa, lagjen Kalabrija, Prishtine. Ndertim i ri nga EXDC-ja, kati i pare dhe teresisht e mobiluar.
Cmimi perfshine edhe hapesiren e parkimit te vetures, ne garazhen e nderteses.

Ju lutem kontaktoni ne emailin: indira.hoti@gmail.com ose ne numer telefoni: +377 44 920029 me Viber.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim