Banesa ne Kodren e diellit S=50m2

Shitet nga: AKS AGENCY 16 Sht 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Urgjent shtet banesa ne Kodren e diellit,
Banesa ndodhet ne Kompleksin e Banesav te bardha ne afersi te Shkolles ILIRIA.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne llamellen nr. 23.
Qmimi i baneses eshte shume i favorshem per shkak te urgjensec se shitjes.
Banesa ka Sallonin, Dhomen e fjetjes, Kuzhinen, koridorin, Bnjon dhe Terasen.
Me respekt
NSH. " AKS AGENCY"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim