Banesa ne Kurriz

Shitet nga: Vali 15 Pri 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne kurriz, ka nje dhome dite me kuzhine, dhome fjetje, nje paradhome, banjo, ballkon dhe nje shpajz. eshte mjaft e pershtatshme per banim sepse eshte me pamje nga lindja dhe se i bie dielli nga mengjesi deri ne ora 13:00, kurse gjate dimrit eshte e pajisur me radiator dhe furnizim nga ngrohtoria e Prishtines. Banes eshte komplet e renovuar para pese muajve. Bartja e pronesis behet menjeher pas marreveshjes per shiteblerje. Prona nuk eshte e hipotekuar. Na kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim