Banesa ne Kurriz

Shitet nga: anjeza 23 Pri 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne kurriz ,e cila perbehet nga dhoma e ndejes ,kuzhina ,dhoma e gjumit ,banjo ,ballkoni ,si dhe podrumi ne te njejtin kate ,eshte e renovuar komplet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim