Banesa ne L:agjen Dragodan.

Shitet nga: Egzona 24 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrimi :Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon. Banesa gjendet ne katin e gjashtë VI dhe posedon ashensor.Banesa ka 70.3 m2

Cmimi për m2 është 950 Euro
Cmimi Total: 69350 Euro
tel: 044/301-283
044/670-608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim