Banesa ne Lagje te Spitalit e gateshme per banim

Shitet nga: Armendi 23 Mar 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Prishtinë
Shes Banesat ne Lagje te Spitalit. banesat kan siperfaqe 93.44m² dhe 96.68m². shes me nje qmim shum te voliteshem. posedojn te gjitha dokumentacionet me leje te ndertimit e krejt komplet. banesat jan te gateshme per banim. per me shum informata na kontaktoni ne nr telefonit : 044-644,741
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim