Banesa ne Lagjen "Bregu i Diellit"

Shitet nga: Kemail Tafarshiku 14 Shk 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: "Bregu i Diellit" Hilmi Rakovica, 56
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 62 m2, ne lagjen Bregu i Diellit perkatesisht afer shkolles fillore "Ismail Qemali". Banesa eshte 4 kateshe (P+4, e qete me pak banore) dhe gjendet ne katin e dyte. Me pamje perballe rruges dytesore, ne afersi te se ciles eshte stacioni i autobuseve 4, shkolla fillore, qerdhe shteterore e private etj.
Per me shume informacione, na kontaktoni:

044 173 234
045 320 558
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim