Banesa ne Lagjen e Spitalit - Shitet dhe Nderrohet

Shitet nga: Qendrim 15 Gsh 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagja e Spitalit
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Lagjen e Spitalit dhe ka sipoerfaqe prej 55m2. Banesa eshte ne katin e 4 dhe ka 1 dhome gjumi, sallon me kuzhin, ballkon dhe banjo.

Mundesi ndrrimi me vetur.

Per me shume info, ju lutem me kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim