Banesa ne Lagjen e Spitalit

Shitet nga: Ermal 10 Sht 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit, banesa eshte ne katin e II-te, me siperfaqe prej 51 m2 ku perfshihet salloni,
dhoma e fjetjes , kuzhina, banjo dhe ballkoni.
Banesa eshte ndertim i ri i kompanise "Premtimi Construction" ( Capave )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim