Banesa ne Lagjen e Spitalit e Mobiluar dhe

Shitet nga: shpetim 10 Tet 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e spitalit
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa i ka 75 m/2 dhe ka kete renditje :
dy dhoma
nje sallon,me kuzhine
nje ballkon,
Kati i dyte
Qmimi shum i voliteshem
Kontakto:
+386 49 53 81 84
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim