Banesa ne Lakrishte me cmim te volitshem

Shitet nga: Bardhec Çuni 05 Gsh 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Lakrishte, hyrja 5, kati 14 me cmim shume te volitshem. Banesa i ka dy dhoma te gjumit dhe nje dhome te nejes, dy ballkona, liftat funksional. Nuk ka probleme pronesore, edhte e te njejtit pronar qe nga ndertimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim