Banesa ne Mat 1 Art Construkshen 71m2

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Lagjen mat 1 rruga Muharre Fejzja objekti i Art Construkshen kati i pare mbi lokale 71m2 rendijta Dy dhoma gjumi , sallon me kuzhin qmimi 750 per m2 dhe 55m2 teras qmimi per m2 350 per m2 i terases e gatshme per banim objekti esht i pranuar teknikisht dhe i posedon te gjitha dokomenter per bartje te pronsis te noteri dhe ne kataser me fletposeduse

Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim