Banesa ne Mat 1 Rr B Objetki i Engineer..

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Mat 1 afer Rr 'B' Objetki i Engineeringut ose i njohur si 13-katshi banesa gjendet ne katin e 2 me siperfaqe 54m2 shum mir e shfrytzuar dhe funksionale Rendijta Dy dhoma Gjumi njera per prind tjetra per fmi , hapsira e koridorit banjo , dhe Salloni me Kuzhin qmimi 45.000 pa mobile kurse me mobile 50.000
Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim