Banesa ne Mat 1 banesat e Royalit

Shitet nga: Homes 31 Gsh 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

74 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Mat 1, banesat e Royalit. Banesa gjendet ne katin e 2 dhe eshte ekstra e mobiluar.

Banesa posedon:
Sallon me kuzhine,
2 dhoma te gjumit,
Ballkon,
Banjo,

Banesa ka mobilie te reja dhe eshte e lidhur me nxehjen qendrore te qytetit (Termokos).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim