Banesa ne Mati 1 perball Sh.F. "Pavarësia"

Shitet nga: Ismajl 13 Nën 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1 perball shkolles fillore "Pavarësia"
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 61m2 ne lagjen Mati 1 perball shkolles fillore "Pavarësia" banesa eshte ne katin e 3 dhe ka kete renditje nji dhome te fjetjes, sallon me kuzhin, korridor, banjo dhe ballkonin.

750eur. m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim