Banesa ne Mati1

Shitet nga: duki 30 Mar 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa e gatshme vetem marreveshja te noteri dhe hyr ne banes cmimi i volitshem me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim