Banesa ne Nartel Center

Shitet nga: Rezidenca 19 Krr 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 121 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shitetet banesa ne lagjen Pejton ne Prishtine.

Banesa gjendet ne katin e 15 te nderteses. Objekti ka leje te ndertimit dhe eshte ne perfundim e siper pritet te perfundohet ne fund te vitit.

Banesa posedon dy dhoma gjumi, nje dhome dite se bashku me kuzhinen dhe terasen si dhe me banesen, ne nje cmim, vije edhe nje depo e cila eshte e ndare nga banesen. Ndertesa eshte ndertim kualitativ (Nartel ), posedon dy lifta, uje 24 ore, gjenerator per hapesirat e perbashketa, qasje e lehte ne qender te Prishtines, parking per banoret, qasje ne te gjitha rruget kryesore te qytetit si dhe perparesi te tjera.

Cmimi i baneses eshte me marreveshje.

Ju lutem na kontaktoni permes telefonit ne numrin +386 49 232 800 ose permes emailit ne rezidenca1@gamil.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim