Banesa ne Pejton te ish bistro bar 110m2

Shitet nga: C21 08 Gsh 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Pejton ne objektin e ish Bistro Bar, banesa ka dy dhoma gjumi dy bajno, sallon shum te madh kuzhine dhe ballkon, ka nje pamje fantastike.

044803003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim