Banesa ne Prishtin

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.Ndërtimore " Labi Com " 01 Qer 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Komuna: Prishtinë
Banesat gjinden në qendër në lagjen Tophane Prishtinë , Kemi dy lloje të banesave , 63m2 dhe 64m2
Të Interesuarit të kontaktojn në numrin 044 808 888.

Objekti është me leje ndërtimi , pa tejkalime , me dokumentacion të rregullt , kështu që kontrata bëhet menjëher te Noteri.
Objekti posedon 5 Ari oborr të vetin ( Kopsht ) Si Dhe Këndin e Lojërave Për Fëmijë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim