Banesa ne Prishtine - Standard

Shitet nga: Shenoll 16 Pri 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati I Dafi III/2 0/04
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtine ne Kompleksin e Standardit, ndertim i vitit 2011,me adrese Mati I Dafi III/2 0/04, dy dhomeshe,me nje terase, e mobiluar. Rryma ,uji dhe ngrohja jane te rregulluar sipas standardit te kompleksit (pa nderprerje), posedon edhe kondicioner. Te interesuarit te paraqiten ne kontaktin: 049414142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim