Banesa ne Prishtine

Shitet nga: Fatmir 13 Shk 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shes njeren nga 2 banesat,

Ndertesa gjindet ne lagjen Aktash ne Prishtine afer Ministris se Arsimit,
Ndertesa eshte ne ndertim e siper e cila pritet te perfundohet ne fund te vitit 2016,
Ndertesa posedon 14 kate ne secilin kat jane 4 banesa, ndertesa ka 1 hyrje dhe do ti ket 2 lifta, liftat jane me gjenerator,
-2 kate garazha ndertokesore plus parking te jashtem,
-Izolim Akustik - Ndarje e dyfisht mes banesave
-Siguri maksimale, sigurim fizik, mbikqyrje me kamera, interfon ne banesa, hyrja me kartel,
-24 TON rezervar te ujit,
-Ndriqim natyral ne shkalle,
-Lojra per femije / shetitore,
-Komplet ndertesa e pozicionuar ne jug-perendim per maksimum diell.

Per me shum informata na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim