Banesa ne Prishtine

Shitet nga: Natare Hadri 11 Mar 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 713 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne Prishtine e cila gjendet ne lagjen MATI I , kati i 6-te , i fundit , e pabanuar

Banesa permban:
uje, rryme 24H
Eshte e pranuar teknikisht , posedon dokumentancionin e nevojshem ( me te drejte lenie ne hipoteke)
ka liftin , garanzhen dhe "shpajzin" ne shfrytezim
Banesa eshte e ndertimit CONIN - Mehdi Dibra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim