Banesa ne Prishtine

Shitet nga: ganiu 20 Shk 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagjja espitalit
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
shes blej banesa dhe troje per ma teper thir ne numrin 044766877 ganiu agjensi epatushmeris ishpejt efikas dhe iperpikt ne pun gjithmonne sherbim te klientve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim