Banesa ne Prishtine

Shitet nga: Mentori 11 Pri 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 240 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: DARDANIA PRISHTINE
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa dy(2) dhomeshe me siperfaqe prej 59.95 m2,ne katin e 5-te, banesa ka hapsire fizike 67 m2, ndertim i vjeter, ne Lagjen Dardania Prishtine, ne rrugen Bill Kllinton perball Pro Credit Bankes; ka pamje nga rruga kryesore. Lifti punon 24 ore me servisim, me ngrohje qendrore 24 ore. Banesa eshte e mobiluar dhe e renovuar (dritare te plasikes, parket bungu, banjo e renovuar, etj). Pronari i pare, banesa perfshin: koridorin, paradhomen, kuzhinen-trepezari, ballkoni, dhoma e fjetjes (1), koridor i vogel, banjo dhe dhoma e fjetjes (2), dhe ka nje terase te perbashket.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim