Banesa ne Prishtine Veternik EXDC 63m2

Shitet nga: C21 05 Mar 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

820 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Veternik ne banesat e EXDC kati 4, banesa posedon nje dhome gjumi sallon kuzhine banjo te madhe dhe ballkon, eshte e mobiluar dhe ka nje pamje te mire nga lindja.

045666903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim