Banesa ne Prishtine ne Lagjen Tophane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.Ndërtimore " Labi Com " 08 Pri 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BANESA NE PRISHTINË NE QENDER NE LAGJEN TOPHANE AFER SHKOLLES METO BAJRAKTARI.
KEMI DY LLOJE : 63m2 dhe 64m2. TË INTERESUARIT MUND TË LAJMROHEN NË NUMRIN 044 808 888..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim