Banesa ne Prishtine

Shitet nga: arben 28 Qer 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 92 m2 ne Prishtine, tek Ministria e Shendetesise,kati i trete, afër qendrës se Qytetit (5min ne këmbë) dhe larg zhurmës ne një lagje te qete jo afër komunikacionit te dendur dhe ne një objekt katër katesh, banesa eshte e mobiluar me nxemje qendrore, ka dy dhoma gjumi te mëdha, një dhome te pritjes, kuzhine moderne, banjo, shpajz dhe ballkon te madhe me një pamje nga gjelbërimi, e shtruar ne parket. Çmimi 750 €/m2
per me shume info ne 044/377-324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim