Banesa ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 22 Qer 01:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen e cila gjendet ne rrugen Afrim Logja perkatesisht afer shtepis se pleqve .Banesa eshte ne katin 5 ka lift dhe ka siperfaqe 52m2 dhe i ploteson te gjitha kushtet e banimit, po ashtu banesa ka nxemje qendrore,klim.Eshte e rinovuar se fundmi dhe ka ndriqim te mjaftueshem sepse eshte me panje nga lindja e diellit dhe eshte ne nje vend shume te mire.po ashtu banesa ka 24 ore rrym, uje.wifi etj

Qmimi 40 000 i diskutueshem

Banesa posedon keto renditje:

1 Sallon
1 Kuzhine
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terras

Per me shume Info na kontakto ne keta nr:

+38649394111
Ose ne Email amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim