Banesa ne QENDER e mobiluar

Shitet nga: Samsung. 07 Shk 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dodona
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa dydhomeshe ne lagjen ‘Dodona’ te ‘4llullat’. Banesa eshte ne katin III, me 66.9m2 dhe pozicionohet nga jug-lindja dhe ka kete renditje: Qendrimi ditor me kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe banjo. Banesa eshte e mobiluar. objekti eshte ndertuar ne vitin 2010. Çmimi per m2 eshte 1000 euro. Nr kontaktues 045-577-630.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim