Banesa ne Qender nga Agency Eni

Shitet nga: Agency ENI 28 Krr 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Qender ne rrugen Tring Ismaili 60 m2 kati i 6 qmimi 48 mije
eshte e mobilur dhe e leshuar me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim