Banesa ne Qender nga Agency Eni

Shitet nga: Agency ENI 23 Krr 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Ajo gjindet me saktesisht tek Ambasada e Zvicres me siperfaqe prej 75 m2 ne katin e 3. Ajo perbehet prej dy dhoma gjumi sallon kuzhine dhe 1 banjo..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim